http://www.mineral.cz - nejstarší CZ/SK stránky plné informací o nerostech a minerálech
 Burzy Inzerce Prodej Poradna Články Download Galerie Databáze Muzeum RockShop Nerosty.cz Dětem LogIn Zobrazit hlavní stránku    TOPlist
  Malý atlas nerostů obrázek
minerál:
  MinColl*Studio obrázek

Vývoj SW pro evidenci sbírky je prakticky dokončen.

  Kalendář obrázek
BURZY DNES
Dnes o žádné burze nevím!
Ty ano? Přidej ji!
BURZY - TĚŠME SE!
14.04.Prešov
22.09.Vyber nebo zadej obec
Něco chybí? Pořadatelé nedodali termín.
Víš o nějaké ? Přidej ji !
Všechny burzy (2)
VÝSTAVY
Víš o nějaké ? Přidej ji !
PŘEDNÁŠKY
Víš o nějaké ? Přidej ji !
Kalendář
i pro Vaši stránku
  Z čtenářské galerie obrázek
náhodný obrázek
Opál


Opál -


Kategorie:
Minerály
Galerie:
Minerály východního Slovenska
Vystavil:
devotus
  Ikonky pro web obrázek
Chceš mít na své stránce některou naši ikonu?

Mineral.cz - specializovaný server s mnoha informacemi ze světa minerálů.
Muzeum - povídání nejen o minerálech a historii jejich dobývání.
RockShop - specializovaný obchod s minerály z celého světa
Použij tento zdrojovy kód.
  Návštěvnost obrázek
Celkem11133554
Březen127655
Dnes4044
IP:
  Vyhledávání obrázek
Google

www mineral.cz
  Autorská práva obrázek

Tyto stránky jsou autorským dílem ve smyslu autorského zákona. Práva k jednotlivým příspěvkům či obrázkům patří jejich autorům nebo provozovateli tohoto serveru.

Rotující logo serveru.
minera.cz odrážka Informace o důležitých změnách
Vydáno dne 01. 01. 2008 (8408 přečtení)

Koncem loňského roku byly na těchto stránkách provedeny různé, jak drobnější, tak i zásadnější změny. Mezi ty zásadnější patří úprava pravidel provozu čtenářské galerie, změna vzhledu čtenářské galerie a změna přihlašování a odhlašování včetně identifikace přihlášeného čtenáře. Na hlavní stránce se objevil blok s náhodným obrázkem vybíraným ze čtenářské galerie. Krom toho byl celkově pročištěn generovaný html kód a na dílčích úpravách se nadále pracuje.

Zkušenosti s provozem veřejné galerie byly obdobné jako s provozem diskuzních for a po nějakém čase se v ní začaly objevovat různé nevhodné obrázky. Proto je od dnešního dne umožněno vkládání obrázků pouze těm uživatelům, kteří mají ve svém registračním záznamu uvedenu funkční mailovou adresu.

Zároveň s touto změnou bylo zavedeno také dvojúrovňové přihlašování do používaného redakčního systému, který zajišťuje chod těchto stránek. Uživatelé, kteří se zaregistrovali či zaregistrují bez vyplněné funkční mailové adresy nebudou mít možnost do své galerie přidávat nové obrázky.

Dříve registrovaným čtenářům bude při prvním pokusu o uložení obrázku do své galerie odeslán mail s odkazem pro plnou aktivaci. Po kliknutí na odkaz dojde k otevření speciální stránky, účet bude zaktivován pro druhou úroveň a po zaktivování bude možné se svojí galerií normálně pracovat.

Ti čtenáři, kteří při registraci v minulosti neuvedli z nějakého důvodu mailovou adresu nebo místo ní napsali do registračního formuláře nějaké nesmyslné údaje mohou svoji registraci upravit pod položkou menu Nastavení / Osobní nastavení. Poté platí to, co bylo napsáno v minulém odstavci.

Druhá úrověň registrace bude v budoucnu využita i pro další interaktivní funkce, jejichž zprovoznění se připravuje a je předmětem další, časově náročné, práce.

Emailová adresa registrovaného čtenáře nebude na stránkách (a tedy ani u jednotlivých galerií či obrázků) viditelná a je a bude používána pouze pro vnitřní potřebu tohoto webu.Autor: Jiří Drašnar | Komentářů: 1 | Okomentovat | odeslat informační mail vytisknout článek

  Internetové obchody obrázek
Náhodný výběr zboží z nabídky internetových obchodů.
  NEROSTY.CZobrázek
achát geoda
achát geoda
Salto do Jacuí, Brazílie

malachit
malachit
Lubumbashi, Kongo

achát geoda
achát geoda
Salto do Jacuí, Brazílie

chalkopyrit,sfalerit
chalkopyrit,sfalerit
Baia Sprie, Rumunsko

trilobit,asaphus sp.
trilobit,asaphus sp.
Antiatlas, Maroko

amonit,sp.
amonit,sp.

sodalit,stromeček štěstí
sodalit,stromeček štěstí

křišťál,dvanáctistěn
křišťál,dvanáctistěn

amazonit,přívěsek
amazonit,přívěsek

kalcit,náhrdelník sekaný
kalcit,náhrdelník sekaný

achát
achát
Salto do Jacuí, Brazílie

selenit,svícen
selenit,svícen

  RockShop.mineral.czobrázek
grosulár
grosulár
Imilchil, Maroko
fluorit
fluorit
Koktokay, Čína
andradit
andradit
Imilchil, Maroko
dravit
dravit
oblast Gejin, Čína
mlž, blíže neurčeno
mlž, blíže neurčeno
Sahara, Maroko
mlž, blíže neurčeno
mlž, blíže neurčeno
Sahara, Maroko
  Zdař bůh! obrázek
Přihlaš se / Login

Registrovaní návštěvníci smí vytvářet a spravovat obrazové vlastní galerie fotografií a mohou jim být zasílány informace o nových článcích.

Návštěvní kniha

Ankety

Pár slov o těchto stránkách

MINERAL.CZ je informační server nebo chcete-li "mineralogický portál" věnovaný všem, kteří stejně jako já podlehnuli třpytivé kráse kamenných pokladů matičky Přirody. První verze stránek vznikla na konci roku 1998, od roku 1999 jsou již provozovány na vlastní doméně. Najdete zde rozsáhlé databáze (známé minerály, termíny burz, zajímavé stráky ...), dobře fugující inzerci, diskusní stránky, mírně mrtvý chat, dnes již nekompletní rejstřík článků z časopisu Minerál, originální příspěvky a spoustu dalších informací.

Web byl od počátku koncipován jako prostor, otevřený aktivitám širokého okruhu sběratelů a tomu odpovídá i jeho obsah. Bez Vašich příspěvků budou tyto stránky chudé, pomozte mi s jejich zaplněním (to je apel hlavně na starší a zkušenější sběratele, kteří mají těm začínajícím jistě co říct)! Provozovatelům podobných stránek nabízím umístění jejich stránek do prostoru domény MINERAL.CZ zdarma. Vaše dotazy, připomínky a hlavně příspěvky posílejte na adresu .

Tyto stránky nepatří vydavatelům časopisu Minerál. Kontakt na vydavatele hledejte na této stránce: http://www.casopis-mineral.cz Odkaz je nutno zkopírovat do příkazového řádku prohlížeče.


Provozovatelem těchto stránek je - http://www.drasnar.mineral.cz ©1999- 2018  Jiří Drašnar validated by html validator (based on tidy)