http://www.mineral.cz - nejstarší CZ/SK stránky plné informací o nerostech a minerálech
 Burzy Inzerce Prodej Poradna Články Download Galerie Databáze Muzeum RockShop Nerosty.cz Dětem LogIn Zobrazit hlavní stránku    TOPlist
  Malý atlas nerostů obrázek
minerál:
  MinColl*Studio obrázek

Vývoj SW pro evidenci sbírky je prakticky dokončen.

  Kalendář obrázek
BURZY DNES
Dnes o žádné burze nevím!
Ty ano? Přidej ji!
BURZY - TĚŠME SE!
14.04.Prešov
22.09.Vyber nebo zadej obec
Něco chybí? Pořadatelé nedodali termín.
Víš o nějaké ? Přidej ji !
Všechny burzy (2)
VÝSTAVY
Víš o nějaké ? Přidej ji !
PŘEDNÁŠKY
Víš o nějaké ? Přidej ji !
Kalendář
i pro Vaši stránku
  Z čtenářské galerie obrázek
náhodný obrázek
Azurit, malachit


Azurit, malachit -


Kategorie:
Minerály
Galerie:
Acháty z Kvetnice pri Poprade- SR
Vystavil:
Kysela
  Ikonky pro web obrázek
Chceš mít na své stránce některou naši ikonu?

Mineral.cz - specializovaný server s mnoha informacemi ze světa minerálů.
Muzeum - povídání nejen o minerálech a historii jejich dobývání.
RockShop - specializovaný obchod s minerály z celého světa
Použij tento zdrojovy kód.
  Návštěvnost obrázek
Celkem11133472
Březen127573
Dnes3962
IP:
  Vyhledávání obrázek
Google

www mineral.cz
  Autorská práva obrázek

Tyto stránky jsou autorským dílem ve smyslu autorského zákona. Práva k jednotlivým příspěvkům či obrázkům patří jejich autorům nebo provozovateli tohoto serveru.

Rotující logo serveru.
minera.cz odrážka Tišnovská burza a její propagace
Vydáno dne 27. 03. 2007 (7772 přečtení)

Každý pořadatel se dívá na potřebu propagace své akce nějak jinak. Někdo je rád, že se i prostřednictvím těchto stránek dostávají informace k těm, kteří se o ně zajímají. Někomu to zase vadí. Mezi ty druhé patří i pan Sučko, spolupořadatel burzy v Tišnově.

Tak, jako na všechny pořadatele podobných akcí, obrátil jsem se s výzvou o zadání termínů i na adresu pořadatelů burzy v Tišnově - viz. článek Otevřený dopis pořadatelům burz. Na tuto výzvu ovšem pořadatel nereagoval a proto se v kalendáři burz informace o Tišnově nevyskytovaly.

Celkem chápu, že některým návštěvníkým těchto stránek vadilo, že zde nejsou uvedeny informace o termínech kompletně. Oba letošní tišnovké termíny proto do kalendáře někdo zadal. V případě, že je do kalendáře zadána nějaká událost je automaticky odesílán email na adresu pořadatele s informací, jak daný záznam případně editovat. Informační email vypadá zhruba takto:

Dobrý den,
do databáze burz, výstav, přednášek atd. na serveru http://www.mineral.cz byl buď Vámi nebo někým jiným přidán záznam akce, u které je jako kontakt na pořadatele uvedena tato emailová adresa: andrej.sucko@wo.cz

Z tohoto důvodu Vás jako pořadatele či odpovědnou osobu žádám o kontrolu, zda je všechno zapsáno správně a případné chybné zadání, prosím, opravte. Záznam je zatím označen příznakem Neověřeno, toto označení mužete při editaci snadno zrušit.

Učinit tak můžete na následující adrese (adresa je z pochopitelných důvodů v tomto textu vynechána)

Tak se stalo i v těchto případech. Po každém přidání se pan Sučko ozval. Kopie mailů, které byly na adresu redakce odeslány vždy po přidání termínu jsou uvedeny zde:

Po přidání jarního termínu:

Pane Drašnar,
jak dobře vite spolupráci s Vami jsem ukončil a nedodávám do vašich www stránek, žádné data. Máme své vlastní stránky a navíc i stránky města Tišnova a to nám stačí. Naše data v kalendáři Lapisu či našeho časopisu Minerál, čte dost lidí na to abych se nemusel spoléhat na vaše stránky.

Proto se nehodlám ani do vašich stránek dívat, ani něco opravovat.

Zdař Bůh !

Andrej Sučko

Po přidání podzimního termínu:

Pane Drašnar,
jž jsem Vám na tento e-mail jednou odpověděl. Nemám a nechci mít nic společného s daty na vašich webových stránkach. Nic jsem tam nepsal a nepřeji si aby jste tam něco o naši burze psal.

Andrej Sučko

( Tento mail označil můj poštovní klient jako potencialní SPAM. Netušil jsem, že je tak inteligentní ... )

K obsahu těchto mailů není zapotřebí nic dodávat. Nicméně je v jednom z těchto mailů zmínka o zrušení spolupráce a tak snad jen několik slov k tomuto ...

Asi dva roky trvala dohoda mezi mnou a panem Sučkem o umístění stránek tišnovské burzy na adresu http://www.mineral.cz/tisnov/ .

Bohužel, ne však mojí vinou, došlo pokaždé, když byla tato adresa někde otištěna, k tiskové chybě jejímž výsledkem bylo zkomolení adresy. Ono v http adrese není tisnov to a samé jako Tisnov, htm není to samé jako html atd. Samozřejmě, že při použití chybného odkazu byly stránky nedostupné a z toho pramenila jistá nespokojenost.

Proto byla tedy spolupráce ukončena. Příznačné je, že jsem se o tom dozvěděl až poslední, když jsem se pídil pro důvodu, proč jsem nedostal další data o termínech. Dozvěděl jsem se jen, že mi data o burzách nadále nebudou poskytována, neb se jedná o duševní vlastnictví pana Sučka, potažmo vydavatelů časopisu Minerál.

Za zhotovení a hosting stránek mi byla odměnou stále se zmenšující výstavní plocha o rozměru necelého čtverečního metru ...

Co dodat závěrem? Snad jen, že tišnovké burze přeji mnoho zdaru a panu Sučkovi pevné zdraví aby si od náročné pořadatelské činnosti mohl oddychnout na zcela jistě zaslouženém odpočinku.Autor: převzato | Komentářů: 1 | Okomentovat | odeslat informační mail vytisknout článek

  Internetové obchody obrázek
Náhodný výběr zboží z nabídky internetových obchodů.
  NEROSTY.CZobrázek
smaragd,beryl
smaragd,beryl
důl Carnaiba, Brazílie

rubelit,turmalín
rubelit,turmalín
Jequitinhonha Valley, Brazílie

vanadinit
vanadinit
Mibladen, Maroko

skoryl,hyalit
skoryl,hyalit
Davib Ost, Namibie

ústřice
ústřice
Jbel Ayachi, Maroko

zub,otodus obliquus
zub,otodus obliquus
Khouribga, Maroko

křišťál,šiška
křišťál,šiška

sodalit,nosorožec
sodalit,nosorožec

křišťál,anděl
křišťál,anděl

labradorit,přívěšek
labradorit,přívěšek

amonit,ortoceras
amonit,ortoceras

achát,zvonkohra
achát,zvonkohra

  RockShop.mineral.czobrázek
malachit,azurit
malachit,azurit
Aouli, Maroko
wulfenit
wulfenit
Mibladen, Maroko
kyanit
kyanit
Minas Gerais, Brazílie
kyanit
kyanit
Minas Gerais, Brazílie
mlž, blíže neurčeno
mlž, blíže neurčeno
Sahara, Maroko
mlž, blíže neurčeno
mlž, blíže neurčeno
Sahara, Maroko
  Zdař bůh! obrázek
Přihlaš se / Login

Registrovaní návštěvníci smí vytvářet a spravovat obrazové vlastní galerie fotografií a mohou jim být zasílány informace o nových článcích.

Návštěvní kniha

Ankety

Pár slov o těchto stránkách

MINERAL.CZ je informační server nebo chcete-li "mineralogický portál" věnovaný všem, kteří stejně jako já podlehnuli třpytivé kráse kamenných pokladů matičky Přirody. První verze stránek vznikla na konci roku 1998, od roku 1999 jsou již provozovány na vlastní doméně. Najdete zde rozsáhlé databáze (známé minerály, termíny burz, zajímavé stráky ...), dobře fugující inzerci, diskusní stránky, mírně mrtvý chat, dnes již nekompletní rejstřík článků z časopisu Minerál, originální příspěvky a spoustu dalších informací.

Web byl od počátku koncipován jako prostor, otevřený aktivitám širokého okruhu sběratelů a tomu odpovídá i jeho obsah. Bez Vašich příspěvků budou tyto stránky chudé, pomozte mi s jejich zaplněním (to je apel hlavně na starší a zkušenější sběratele, kteří mají těm začínajícím jistě co říct)! Provozovatelům podobných stránek nabízím umístění jejich stránek do prostoru domény MINERAL.CZ zdarma. Vaše dotazy, připomínky a hlavně příspěvky posílejte na adresu .

Tyto stránky nepatří vydavatelům časopisu Minerál. Kontakt na vydavatele hledejte na této stránce: http://www.casopis-mineral.cz Odkaz je nutno zkopírovat do příkazového řádku prohlížeče.


Provozovatelem těchto stránek je - http://www.drasnar.mineral.cz ©1999- 2018  Jiří Drašnar validated by html validator (based on tidy)