http://www.mineral.cz - nejstarší CZ/SK stránky plné informací o nerostech a minerálech
 Burzy Inzerce Prodej Poradna Články Download Galerie Databáze Muzeum RockShop Nerosty.cz Dětem LogIn Zobrazit hlavní stránku    TOPlist
  Malý atlas nerostů obrázek
minerál:
  MinColl*Studio obrázek

Vývoj SW pro evidenci sbírky je prakticky dokončen.

  Kalendář obrázek
BURZY DNES
Dnes o žádné burze nevím!
Ty ano? Přidej ji!
BURZY - TĚŠME SE!
14.04.Prešov
22.09.Vyber nebo zadej obec
Něco chybí? Pořadatelé nedodali termín.
Víš o nějaké ? Přidej ji !
Všechny burzy (2)
VÝSTAVY
Víš o nějaké ? Přidej ji !
PŘEDNÁŠKY
Víš o nějaké ? Přidej ji !
Kalendář
i pro Vaši stránku
  Z čtenářské galerie obrázek
náhodný obrázek
AU vo Vihorlatskom pohorí


AU vo Vihorlatskom pohorí -


Kategorie:
Minerály
Galerie:
N
Vystavil:
JaroN
  Ikonky pro web obrázek
Chceš mít na své stránce některou naši ikonu?

Mineral.cz - specializovaný server s mnoha informacemi ze světa minerálů.
Muzeum - povídání nejen o minerálech a historii jejich dobývání.
RockShop - specializovaný obchod s minerály z celého světa
Použij tento zdrojovy kód.
  Návštěvnost obrázek
Celkem11126817
Březen120918
Dnes1387
IP:
  Vyhledávání obrázek
Google

www mineral.cz
  Autorská práva obrázek

Tyto stránky jsou autorským dílem ve smyslu autorského zákona. Práva k jednotlivým příspěvkům či obrázkům patří jejich autorům nebo provozovateli tohoto serveru.

Rotující logo serveru.
minera.cz odrážka Otevřený dopis pořadatelům burz, výstav atp.
Vydáno dne 08. 01. 2007 (19646 přečtení)

Čtenáři těchto stránek jistě zaregistrovali, že pro letošní rok nejsou v kalendáři uvedeny informace o termínech burz atd. v rozsahu v jakém tak bylo činěno v minulých letech. Proč tomu tak je se můžete dočíst v následujícím textu - dopisu pořadatelům.

Dobrý den,

před časem (18.12.06) jsem se na Vás obrátil s krátkou výzvou o zaregistrování Vámi pořádané burzy do databáze (veřejně přístupného kalendáře) na stránkách www.mineral.cz.

Bohužel, odezva z Vaší strany byla téměř nulová, ozvala se jen paní Mačalíková z BVV, které tímto děkuji. Někteří pořadatelé se ozvali sami ještě před touto výzvou a dík patří samozřejmě i jim.

Nezájem z Vaší strany je pro mě velkým rozčarováním. Co víc by si měl pořadatel přát než to, aby na jím organizované akci bylo co nejvíc lidí a aby se o ní vědělo. Doufám, že se tak uprostřed předvánočního shonu stalo jen nedopatřením a že se nejedná o podobný případ o němž jsem se před časem dozvěděl a kdy jeden nejmenovaný pořadatel velké a známé české burzy někomu odmítl data poskytnout s tím, že nemá o propagaci akce zájem.

Od roku 1998 jsem data přebíral ze seznamu pana Sučka. Ten mi je ale před cca 2. lety odmítl nadále poskytovat s tím, že je to duševní vlastnictví jeho a vydavatelů časopisu Minerál.

V loňském a předloňském roce jsem proto většinu informací přebíral z tištěné podoby seznamu v časopisu.

Bohužel, v průběhu loňského roku došlo k několika změnám termínů a informace o nich se ke mě buď nedostala vůbec a nebo až pozdě. Bohužel, stějně tak i k mnoha potenciálním návštěvníkům.

Vzhledem k tomu, že se na mě v letošním roce obrací mnoho lidí s žádostmi o poskytnutí termínu nějaké burzy, obracím se na Vás opakovaně s žádostí o její zanesení do kalendáře. Učinit tak můžete na následující adrese:

http://www.mineral.cz/burzy.php?podle=pridat

Zároveň jsem také přepracoval systém zadávání dat, celé rozhraní je zjednodušené a následně je zajištěna možnost snadné úpravy záznamu pořadatelem v případě nějakých organizačních změn.

Informace, potřebné pro editaci záznamu, jsou odesílány na mailovou adresu organizátora okamžitě po zadání akce (burzy, výstavy, přednášky ...) do databáze. Může se stát, že tak neučiníte vy ale nějaký člověk, který o burze ví a udělá zápis za Vás. Ale email s odkazem na editaci obdrží vždy jen pořadatel ...)

Aby nedošlo k nedopatřením, bylo zavedeno následující opatřeni: dokud záznam nezkontrolujete, bude v kalendáři před akcí uvedeno 'Neověřeno'. Tento text můžete odstanit pouze při kontrole zápisu.

Chtěl bych ještě dodat, že stránky www.mineral.cz navštěvuje několik tisíc lidí měsíčně a že, alespoň pokud je mi známo, informace o burzách přebírá několik serverů v ČR, na Slovensku a v Polsku.

Text tohoto oznámení zárověň vystavuji na titulní stránku www.mineral.cz.

S pozdravem

Jiří Drašnar
603494460
http://www.mineral.cz

PS: případné dotazy k rozhraní rád zodpovím jak písemně tak telefonicky. Na telefonu jsem k zastižení každý den od 12 do 22 hodin.Autor: Jiří Drašnar | Komentářů: 1 | Okomentovat | odeslat informační mail vytisknout článek

  Internetové obchody obrázek
Náhodný výběr zboží z nabídky internetových obchodů.
  NEROSTY.CZobrázek
křišťál
křišťál
Jinkouhe, Čína

goethit
goethit
důl El Hammam, Maroko

achát
achát
Salto do Jacuí, Brazílie

epidot
epidot
Concession Morgan 3, Peru

amonit,cleoniceras besairei
amonit,cleoniceras besairei
Mahajanga, Madagaskar

amonit
amonit
Nzala, Maroko

mookait,koule
mookait,koule

achát,plátek
achát,plátek

karneol,vrtaný kámen
karneol,vrtaný kámen

křišťál,přívěšek
křišťál,přívěšek

achát,zvonkohra
achát,zvonkohra

achát,podložky pod sklenice
achát,podložky pod sklenice

  RockShop.mineral.czobrázek
achát,křišťál
achát,křišťál
Vysoký Atlas, Maroko
heulandit
heulandit
Imilchil, Maroko
prehnit
prehnit
Markovice,
kyanit
kyanit
Minas Gerais, Brazílie
mlž, blíže neurčeno
mlž, blíže neurčeno
Sahara, Maroko
mlž, blíže neurčeno
mlž, blíže neurčeno
Sahara, Maroko
  Zdař bůh! obrázek
Přihlaš se / Login

Registrovaní návštěvníci smí vytvářet a spravovat obrazové vlastní galerie fotografií a mohou jim být zasílány informace o nových článcích.

Návštěvní kniha

Ankety

Pár slov o těchto stránkách

MINERAL.CZ je informační server nebo chcete-li "mineralogický portál" věnovaný všem, kteří stejně jako já podlehnuli třpytivé kráse kamenných pokladů matičky Přirody. První verze stránek vznikla na konci roku 1998, od roku 1999 jsou již provozovány na vlastní doméně. Najdete zde rozsáhlé databáze (známé minerály, termíny burz, zajímavé stráky ...), dobře fugující inzerci, diskusní stránky, mírně mrtvý chat, dnes již nekompletní rejstřík článků z časopisu Minerál, originální příspěvky a spoustu dalších informací.

Web byl od počátku koncipován jako prostor, otevřený aktivitám širokého okruhu sběratelů a tomu odpovídá i jeho obsah. Bez Vašich příspěvků budou tyto stránky chudé, pomozte mi s jejich zaplněním (to je apel hlavně na starší a zkušenější sběratele, kteří mají těm začínajícím jistě co říct)! Provozovatelům podobných stránek nabízím umístění jejich stránek do prostoru domény MINERAL.CZ zdarma. Vaše dotazy, připomínky a hlavně příspěvky posílejte na adresu .

Tyto stránky nepatří vydavatelům časopisu Minerál. Kontakt na vydavatele hledejte na této stránce: http://www.casopis-mineral.cz Odkaz je nutno zkopírovat do příkazového řádku prohlížeče.


Provozovatelem těchto stránek je - http://www.drasnar.mineral.cz ©1999- 2018  Jiří Drašnar validated by html validator (based on tidy)